Nasz zespół

Roman Wąsowicz

Prezes i fundator Fundacji „Edukacja dla Dostępności – EdD”. Prowadzi własną firmę o profilu produkcyjno-usługowym w branży budowlanej.

Ada Kempka

Wiceprezes Fundacji "Edukacja dla Dostępności -EdD", z wykształcenia socjolog i PRowiec. Prowadzi szkolenia praktyczne i warsztaty w zakresie dostępności architektonicznej i komunikacyjno -informacyjnej z symulacją niepełnosprawności. Porusza się na wózku inwalidzkim.

Agnieszka Piórkowska

Członek Zarządu Fundacji „Edukacja dla Dostępności – EdD”, doktor nauk technicznych w dziedzinie architektury i urbanistyki, architekt z zamiłowania i z zawodu, prowadzi własną pracownię projektową, zaangażowana w problematykę dostępności architektonicznej.

Sławomir Cywka

Członek Zarządu Fundacji "Edukacja dla Dostępności -EdD", z wykształcenia pedagog. Zaangażowany w szeroko rozumianą popularyzację pozytywnego wizerunku osób niewidomych, szkoleniowiec w zakresie dostępności architektonicznej. Osoba niewidoma od dzieciństwa.